Кім Чен Ір висловив співчуття у зв'язку зі смертю екс-президента Південної Кореї

За внесок у справу примирення на Корейському півострові Кім Де Чжун був удостоєний Нобелівської премії миру. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Лідер КНДР Кім Чен Ір висловив співчуття родині колишнього президента Південної Кореї Кім Де Чжун, який помер у вівторок, 18 серпня. Відповідне повідомлення поширило у середу офіційне північнокорейське джерело інформації Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

"Незважаючи на його смерть, народ надовго запам'ятає його зусилля, спрямовані на національне примирення і усвідомлення волі до об'єднання", - йдеться в посланні північнокорейського лідера.

Екс-президент Південної Кореї Кім де Чжун, який займав посаду в період з 1998 по 2003 рік, помер в лікарні сеульського університету Енсе у віці 85 років від серцевого нападу.

У рамках запропонованої екс-президентом політики "Сонячного тепла", спрямованої на зближення з КНДР, в 2000 році він відвідав Пхеньян. Зустріч з Кім Чен Іром стала першою зустріччю лідерів двох корейських держав за всю історію їхнього існування. За внесок у справу примирення на Корейському півострові він був удостоєний Нобелівської премії миру.

Крім Кім Де Чжуна єдиним президентом Південної Кореї, що зустрілися з Кім Чен Іром, став Но Му Хен, який очолював державу в 2003-2008 роках. 23 травня 2009 року він покінчив із собою. Невдовзі після його загибелі лідер КНДР також висловив співчуття його близьким.

Читайте також:

ЗМІ: наступником Кім Чен Іра став молодший син вождя

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

Син Кім Чен Іра відмовляється від влади

Італія позбавила Кім Чен Іра двох розкішних яхт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: