Помер колишній президент Індонезії Абдуррахман Вахід

Колишній президент Індонезії Абдурахман Вахід, який керував країною в перші важкі роки існування демократії, помер у віці 69 років.

Четвертий президент незалежної Індонезії Абдуррахман Вахід , що керував четвертою за чисельністю населення державою світу з жовтня 1999 року по липень 2001 року, помер увечері у вівторок у столичній лікарні на 69-му році життя.

Вахід, який був також відомим мусульманським богословом і отримав у індонезійців почесне прізвисько "Гус Дур" ( "учитель народу"), потрапив у госпіталь чотири дні тому у зв'язку зі скаргами на втому після тривалої поїздки по мусульманських школам.

Причини смерті колишнього глави держави поки не названі, проте відомо, що він, серед іншого, мав проблеми із вмістом цукру в крові, а зовсім нещодавно переніс стоматологічну операцію. У 1998 році Вахід пережив два інсульти.

Дата похоронів Вахіда поки не призначена.

Нагадаємо, що практично сліпий ісламський діяч був обраний президентом у 1999 році в атмосфері загальної хаосу після того, як пішли у відставку генерал Сухарто, який понад тридцять років "залізною рукою" керував Індонезією, та віце-президент Хабібі, який деякий час правив країною після Сухарто.

Незважаючи на свою популярність, Вахід не протримався при владі і двох років, і був відсторонений професійними політиками в результаті імпічменту.

Читайте також:

Поліція Індонезії бореться з заторами за допомогою скейтбордів

В Індонезії за подаяння садять в тюрму

Президент Індонезії вступив на посаду на другий термін

 

ВідеоПомер колишній президент Індонезії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: