Помер найближчий соратник Джона Кеннеді

У віці 82 років помер спеціальний радник і спічрайтер колишнього американського президента Джона Кеннеді Теодор Соренсен.

Теодор Соренсен, спеціальний радник і спічрайтер колишнього американського президента Джона Кеннеді, помер у Нью-Йорку у віці 82 років.

За інформацією американських ЗМІ, саме Соренсен був автором знаменитої фрази, що прозвучала на інавгурації президента в 1961 році і стала згодом символом правління Кеннеді - "Не питай, що країна може зробити для тебе, а запитай краще, що ти сам можеш зробити для своєї країни" .

З чуток, йому ж належить авторство книги "Профілі мужності" (Profiles in Courage), за яку американський лідер свого часу отримав Пулітцерівську премію.

Під час Карибської кризи 1962 року, яка поставила США та СРСР на межу ядерної війни, Соренсен ретельно продумував і накидав чернетки листів Кеннеді до радянського лідера Микити Хрущова.

Через кілька місяців після загибелі Кеннеді в 1963 році Соренсен пішов у відставку, щоб написати біографію президента, яка стала одним із бестселерів епохи.

Читайте також:

Брату Кеннеді видалили злоякісну пухлину мозку

В США знайшовся позашлюбний син Джона Кеннеді

У США 45 років тому назад убили Кеннеді (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: