Помер останній прокурор Нюрнберзького процесу

У віці 97 років помер останній з обвинувачів Нюрнберзького процесу, який розслідував діяння верхівки німецької секретної служби.

Останній з обвинувачів знаменитого Нюрнберзького процесу Уїтні Харріс помер в США у віці 97 років.

Харріс в останні роки життя страждав від раку і травм, які він отримав під час падіння шість місяців тому. Він помер у четвер в своєму будинку на околиці Сент-Луїса.

Нюрнберзький процес проходив з 20 листопада 1945 року по жовтень 1946 року в Міжнародному військовому трибуналі німецького міста Нюрнберг. Це був міжнародний судовий процес над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини.

Харріс представляв сторону обвинувачення проти Ернста Кальтенбруннера - начальника Головного управління імперської безпеки СС і статс-секретаря імперського міністерства внутрішніх справ Німеччини, обергрупенфюрера СС і генерала поліції, причетного до масового знищення євреїв у варшавському гетто в 1943 році.

Під час судового процесу Кальтенбрунер серед 11 інших нацистських злочинців був засуджений до смертної кари через повішення.

Харрріс також розслідував діяння верхівки німецької секретної служби, зокрема, він проводив допит одного з головних військових злочинців гітлерівської Німеччини рейхсміністра Рудольфа Гесса.

Останній зізнався в тому, що рейхсфюрер СС Генріх Гімлер надав йому інструкції з перетворення концентраційного табору в Освенцимі на табір масового знищення людей в 1941 році. На Нюрнберзькому процесі Гесс був засуджений до довічного ув'язнення.

Читайте також:

За нацистські злочини у Німеччині готуються судити ще одного українця

Сестра Ніцше зробила його "батьком фашизму"

ФСБ Росії: в Освенцимі загинули втричі більше людей, ніж вважалося раніше

У США помер скандальний сенатор - організатор постачань зброї моджахедам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: