Помер президент Республіки Сербської

Президент Республіки Сербської (Боснія й Герцеговина) Мілан Єліч помер у неділю ввечері від важкого серцевого нападу.

Мілан Єліч
Мілана Єліча вважали найкращим менеджером Боснії.
Президент Республіки Сербської (Боснія й Герцеговина) Мілан Єліч помер у неділю ввечері в лікарні міста Добой від важкого серцевого нападу, повідомляють бєлградські інформаційні агенції з адміністративного центру Республіки Сербської Баня-Луки.

Мілана Єліча обрали на цей пост в жовтні минулого року.

За заявою головного лікаря клініки в Добої Душко Васіча, 51-річнго Єліча доправили до лікарні Добоя з ознаками інфаркту близько 18.00 за місцевим часом (19.00 за київським), і, незважаючи на всі зусилля лікарів, врятувати його життя не вдалося.

Його поховають завтра, 3 жовтня, в рідному місті Модріч із найвищими державними почестями.

Мілан Єліч закінчив Економічний факультет університету в Суботіці (Сербія), після чого протягом майже 15 років був генеральним директором одного з великих промислових підприємств у місті Модріч.

У кабінеті нинішнього прем'єр-міністра Республіки Сербської Мілорада Додіка він обіймав посаду міністра економіки й енергетики. Як кандидат від партії "Союз незалежних соціал-демократів" на президентських виборах, що відбулися 1 жовтня 2006 року, він випередив за кількістю набраних голосів своїх конкурентів, включно з колишнім президентом Драганом Чавічем.

2002 року Мілан Єліч одержав звання найкращого менеджера Республіки Сербської, а 2003 року він був удостоєний того ж титулу в Боснії та Герцеговині.

Тим часом парламент Республіки Сербської ввечері в понеділок доручив спікерові Ігорю Радойчичу виконувати обов'язки голови РС до нових президентських виборів. Про це повідомила інформаційна агенція СрНА з адміністративного центру РС міста Баня-Лука. Дату нових президентських виборів парламент РС повинен визначити в двомісячний термін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: