Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер режисер фільму "Весна на зарічній вулиці" Марлен Хуцієв

Кінорежисерові було 93 роки.

У московській Боткінській лікарні помер радянський народний артист і режисер режисер Марлен Хуцієв, повідомляє Інтерфакс з посиланням на представника Союзу кінематографістів Росії.

Перед Новим роком Марлена Хуцієва госпіталізували разом з дружиною Іриною Соловйовою. Жінка померла 4 січня в реанімації. 16 березня у реанімаційне відділення також перевели режисера. Він перебував у важкому стані зі шлунково-кишковою кровотечею.

Марлен Хуцієв народився 5 жовтня 1925 року в грузинському місті Тифліс. У 1952 році закінчив режисерський факультет ВДІКу, потім працював на Одеській кіностудії, кіностудії імені Горького та на "Мосфільмі". Режисер відомий роботами  "Весна на Зарічній вулиці", "Два Федора", "Застава Ілліча", "Липневий дощ", "Був місяць травень", "Нескінченність".

Хуцієв був почесним членом Російської академії мистецтв і очолював Міжнародний правозахисний кінофестиваль "Сталкер". Має кілька орденів, зокрема "Знак Пошани", "За заслуги перед Вітчизною" IV, III і II ступенів.

Нагадаємо, на початку лютого у Росії на 84-му році життя помер радянський актор Сергій Юрський, який не схвалював анексію Криму. Славу кіноактора йому принесла роль у фільмі "Золоте теля", де він зіграв Остапа Бендера, а також ролі у стрічках "Місце зустрічі змінити не можна", "Любов і голуби", "Республіка ШКІД".

Залиште свій коментар

Вибір редакції