Помер розробник перших у світі балістичних ракет Фау-2

Вальтер Хойссерманн під керівництвом знаменитого Вернера фон Брауна розробив перші в світі балістичні ракети Фау-2.

Видатний фізик Вальтер Хойссерманн
stimme.de
Вальтер Хойссерманн
Видатний фізик Вальтер Хойссерманн, який брав участь у створенні легендарних ракет Фау-2 у нацистській Німеччині, а пізніше приєднався до американської космічної програми, помер у США у віці 96 років.

Смерть Хойссерманна настала в "ракетній столиці" США - місті Хантсвілл (штат Алабама) ще 8 грудня через наслідки невдалого падіння.

Сам вчений згадує, що з початком Другої світової війни його призвали в армію простим солдатом і відправили до Польщі. Однак по дорозі Хойссерманна зняли з ешелону, і він опинився на полігоні Пенемюнде - ракетному центрі Третього рейху. Тут він був прийнятий у групу конструкторів, яка під керівництвом знаменитого Вернера фон Брауна розробила перші в світі балістичні ракети Фау-2.

Після війни Хойссерманн перебрався в Хантсвілл, де знову ж таки під керівництвом фон Брауна займався розвитком американської космічної програми.

Саме Хойссерманн відповідав за систему наведення і управління ракети-носія "Сатурн-5", що доставила космічний корабель "Аполлон-11" на навколомісячну орбіту в 1969 році.

Читайте також:

Помер Нобелівський лауреат Віталій Гінзбург

Росія розгорнула зенітно-ракетні комплекси на Далекому Сході

Російські ВПС у 2020 році зможуть протистояти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: