Помер відомий політик Василь Шандибін

У Москві після операції помер колишній депутат Держдуми Василь Шандибін, йому було 68 років.

На 69 році життя помер колишній депутат Держдуми Росії Василь Шандибін.

Шандибін помер в ЦКЛ після проведеної кілька днів тому операції.

Він народився 25 липня 1941 року в Брянській області. 43 роки пропрацював на Брянському заводі дорожніх машин.

У 1994 році обраний депутатом обласної думи, а через рік - Державної думи. Працював у комітеті з праці та соціальної політики за рекомендацією фракції КПРФ. У 1999 році переобраний депутатом. Працював в комітеті з енергетики, транспорту і зв'язку. Потім вийшов із КПРФ і висувався кандидатом у депутати від Аграрної партії, але до Держдуми не пройшов.

Василь Шандибін запам'ятався багатьом і своїми цікавими висловлюваннями:

"Були в комуністичній партії замасковані демократи, або агенти п'ятої колони, і вони ось закривали пам'ятники культури, такі як наші церкви".

"За радянських часів була черга в Мавзолей Володимира Ілліча Леніна. Зараз така черга до мене. Ідуть і бідні, і жебраки, і хворі".

"Велика Жовтнева революція дала всьому світу звільнення. Багато колоніальні країни звільнилися завдяки Радянському Союзу. Багато депутатів отримали вищу освіту".

"Головне сьогодні - пильність. А то як виходить? Путін обіцяв бандитів мочити в сортирі, а я сказав, що там же треба мочити і олігархів. Але мене не послухалися, і Гусинський з Березовським втекли від Шандибіна".

"Так, зовнішність у мене - на заздрість багатьом. Інші мріють, щоб таку мати. Пластичні операції роблять ті, у кого дефекти. А в мені - все гармонійно. Зайду в метро - дівчата обертаються. Так чого бути незадоволеним?"

"Єврейська мафія захопила банки, всі природні ресурси - це видобуток газу, нафти, золота. Російськіймафії залишилися заводи такі маленькі".


"Моє прізвище складається з двох коренів: "шан" і "диб" і приставки "ін" ... Я вино не п'ю, тільки самогон. Тому що і вино підробка, і горілка підробка. Куди не прийдеш, вип'єш 100 грамів - і назавтра хворий ходиш ..."

"Треба Ізраїль приєднати до Росії, щоб чесні євреї навели тут порядок".

"Ніхто мій імідж не придумував. І лисий я сам по собі. Так, в молодості в мене була шикарна шевелюра. Кучерявий був. Але після тридцяти почав лисіти. Не знаю, чому. У волосся ж не спитаєш. Лисі люди в нашій країні не рідкість. Через одного. А зараз і поготів. Мода, напевно, така. Молоді хлопці практично всі лисі ходять. Скінхеди, наприклад ..."

"Зараз я розповім вам про Ісуса Христа - першого комуніста".

"Тіло Леніна належить всьому народу, і доторкатися до нього нікому не дозволено".

"У моєї дружини на господарство йде по 4-5 годин на день. На домробітницю у мене би грошей не вистачило. І потім, я ж комуніст і не можу когось експлуатувати".

"Я не думаю, що в космосі завівся якийсь грибок. Я думаю, що грибок завівся в умах, доларовий грибок в мізках Клебанова і Коптєва. Ось їх потрібно зі станцією "Мир" разом і затопити".

Читайте також:

Держдума відмовилася вшанувати пам'ять Єгора Гайдара

Депутат-бютівець помер від свинячого грипу

Помер народний депутат Іван Сподаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: