Помер знаменитий німецький медіа-магнат Лео Кірх

У Мюнхені помер 84-річний Лео Кірх, який з нуля створив одну з найбільших медіа-імперій Німеччини, що розвалилася у 2002 році.

У Німеччині у віці 84 років помер знаменитий медіа-магнат Лео Кірх, прізвище якого увійшло до підручників з журналістики у всьому світі.

"Сьогодні в сімейному колі помер наш улюблений чоловік, батько, брат, доктор Лео Кірх. Ми всі сумуємо", - цитує німецька преса повідомлення сім'ї медіа-магната.

Кірх помер у Мюнхені вдень 14 липня. Протягом тривалого часу він страждав від серцевої недостатності і діабету, через який частково осліп.

Лео Кірх народився 21 жовтня 1926 року, закінчив Вюртембурський університет за спеціальністю юрист.

Він з нуля створив одну з найбільших медіа-імперій Німеччини, до якої, серед іншого, увійшов канал ProSieben, що віщає на території всього німецькомовного регіону і в країнах Східної Європи. Група Кірха також володіла телеканалами SAT1, N24 і DSF.

В його концерні працювало майже 10 тисяч людей. За роки роботи компанія зняла більше 10 тисяч фільмів і близько 40 тисяч епізодів серіалів. Йому належала також майже половина видавництва Акселя Шпрінгера і контрольний пакет акцій "Формули один".

У 2002 році було оголошено про неплатоспроможність групи Кірха, що стало одним з найбільших корпоративних банкрутств у Німеччині.

Після цього Кірх направив всі свої зусилля на те, щоб відповідальність за банкрутство телекомпанії поніс колишній глава Deutsche Bank Рольф Бройєр.

Читайте також:

У Британії з'явиться клон скандального таблоїду Руперта Мердока

Один з найбагатших людей Норвегії зник безвісти

Найпопулярніший таблоїд Британії закрився зі скандалом

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа обрали людиною року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: