Померла найстаріша жінка планети (відео)

Найстаріша жінка планети американка Една Паркер померла на 116 році життя в своєму будинку в Шелбівіллі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).


Вона померла у віці 115 років 220 днів 27 листопада.

Една Паркер народилася 20 квітня 1893 року. З 13 серпня 2007 року і по день смерті вона вважалася найстарішою з людей, що живуть на Землі. Таке звання їй дісталося після смерті японки Йоне Мінагава, яка була старша за неї на декілька місяців.

Жінка прожила не легке життя, її чоловік помер в 1939 році від інфаркту, після чого вона жила наодинці на своїй фермі. У віці 100 років вона переїхала жити до свого сина, а потім, після його смерті, в будинок для літніх людей. Паркера пережила обоє своїх синів, але побачила п'ятеро онуків, 13 правнуків і 13 праправнуків.

За даними групи досліджень в області геронтології Університету штату Каліфорнію, рекорд довголіття перейшов до португалки Марії де Хесус. Вона народилася 10 вересня 1893 року.

На звання найстарішої людини в світі претендує також житель ОАЕ Насир Аль-Нажрі, якому нібито виконалося 135 років. Проте, його вік досі не був підтверджений.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: