Померла найстаріша людина у світі

Черниця Ежені Бланшар померла в ніч з середи на четвер у віці 114 років. Її "пост" найстарішої людини прийняла американка Юніс Сенборн.

Найстаріша жителька Землі, Ежені Бланшар, померла в ніч з середи на четвер у віці 114 років на одному з островів Антілького архіпелагу.

Ежені Бланшар в 26 років пішла в монастир на острові Кюрасао і повернулася на батьківщину тільки в старості. Останні роки вона жила на острові Сен-Бартельмі в місті Густавія і померла в місцевій лікарні.

Коли черниця повернулася Сен-Бартельмі, вона запам'яталася місцевим жителям тим, що роздавала дітям цукерки, примовляючи при цьому "душі, душі". По-креольськи "douchy" означає цукерки та інші ласощі.

Черниця Бланшар була найстарішою людиною на Землі з травня цього року після смерті японки Ками Тієн, яка теж дожила до 114 років.

За даними американського Інституту геронтологічних досліджень, її "пост" прийняла американка Юніс Сенборн, яка проживає в штаті Техас. Сенборн на 154 дні молодша, ніж Бланшар.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день у світі близько 80 людей, вік яких досягає 110 років і більше, причому тільки четверо з них - представники сильної статі.

Читайте також:

У віці 125 років помер сирійський довгожитель, залишивши 187 нащадків

Найстаріший мешканець Токіо, якому 111 років, виявився мумією

В Японії померла найстаріша людина на планеті

Найстаршу жінку Землі позбавили пенсії, тому що "стільки не живуть"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: