Померла принцеса Монако Антуанетта

У віці 90 років пішла з життя старша сестра князя Реньє III, принцеса Монако Антуанетта, яка колись готувала заколот проти свого брата.

Принцеса Монако Антуанетта, старша сестра князя Реньє III і відома захисниця прав тварин, померла минулої ночі в госпіталі імені принцеси Грейс. Їй було 90 років.

У зв'язку зі смертю Антуанетти князь Монако Альбер II, син Реньє III і американської актриси Грейс Келлі, розпорядився приспустити усі державні прапори в князівстві.

Принцеса Антуанетта народилася 28 грудня 1920 року в Парижі. Вона очолювала Товариство захисту тварин Монако і своєю участю у природозахисному русі відома у всьому світі.

У 1951 році принцеса Антуанетта вийшла заміж за тенісиста Олександра Ное, проте вже в 1954 році вони розлучилися.

Разом зі своїм новим коханим Жаном-Чарльзом Реєм Антуанетта виношувала план повалення свого брата Реньє III з княжого престолу. Принцеса мала намір оголосити себе регентом при малолітньому синові, який надалі успадкував би трон. Антуанетта поширила чутки, що наречена Реньє, актриса Жизель Паскаль, безплідна, що призвело до руйнування їхніх стосунків. Однак шлюб князя з Грейс Келлі зруйнував ці підступні плани. Антуанетта була змушена залишити палац - вона оселилася в будинку на узбережжі в компанії безлічі кішок і собак.

Читайте також:

Князь Монако оголосив про заручини з олімпійською чемпіонкою

У Мадриді померла мати глави дому Романових

Датська принцеса народила хлопчика і дівчинку

Шведського короля звинуватили в участі у секс-оргіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: