Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Померла теща Лукашенка, яку він називав "другою людиною після матері"

З її дочкою президент Білорусі не живе близько 30 років, хоч так і не розлучився.

У віці 90 років померла теща президента Білорусі Олександра Лукашенка Олена Желнерович.

Про це повідомляє білоруське видання "Наша Нива" з посиланням на жителів села, де вона прожила майже усе своє життя.

Олена Желнерович – мати офіційної дружини президента Білорусі, Галини Лукашенко. Глава білоруської держави розповідав про теплі стосунки зі своєю тещею і називав її "другою людиною після матері".

"Федорівна для мене — друг людини, як я їй завжди кажу. Вона мене безмірно любить і любила завжди, і я до неї їжу. Попри те, що ми з дочкою її не живемо, може, 30 або скільки років. Це для мене друга людина після матері. Якби не вона, то я б не був президентом", — розповідав Лукашенко в одному з інтерв'ю.

Речниця білоруського президента Наталія Ейсмонт розповіла агентству Sputnik, що Лукашенко змінив свої плани і поїхав попрощатися зі своєю тещею.

Коли у 1990-х Олександр Лукашенко переїхав до Мінська, дружина Галина залишилася на малій батьківщині. Вони не живуть разом, але так і не розлучилися. У Лукашенка від шлюбу з офіційною дружиною є двоє дорослих синів. Також у президента Білорусі є третій, позашлюбний син Микола, з яким він часто з'являється на публіці.

У Олени Жевнерович запитували, чи не шкода їй доньку. "Ні. Він [Олександр Лукашенко] допомагає їй, поважає, вважає її порядною жінкою, самостійною", — відповідала вона.

Відео Білоруський принц Вільям: син Лукашенка вразив своєю зовнішністю

Миколка Лукашенко - зірка Інтернету та завидний наречений. Молодший син президента прибув з ним у Китай і прикував до себе усю увагу преси. На фото 14-річний хлопець виглядає надзвичайно привабливо. А ще помітно - він навіть переріс немаленького батька.  

Білоруський принц Вільям: син Лукашенка вразив своєю зовнішністю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції