Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічниця Трампа, яка пожартувала про рак Маккейна, більше не працює у Білому домі - CNN

В адміністрації президента США не коментують цю інформацію.

Спеціальний помічник президента США Келлі Седлер, яка невдало пожартувала про здоров'я сенатора-республіканця Джона Маккейна минулого місяця, більше не працює у Білому домі.

Про це повідомляє CNN із посиланням на три обізнані джерела.

У травні під час внутрішнього засідання Білого дому спеціальний помічник Келлі Садлер познущалась над позицією хворого на рак сенатора Джона Маккейна, який виступав проти призначення Джини Гасдел на посаду голови ЦРУ.  

"Це не має значення, він все одно вмирає", - сказала Седлер на засіданні.

Попри те, що такий невдалий жарт набув широкого розголосу і був засуджений громадськістю у США, Білий дім відмовлявся засудити коментар Седлер.

Адміністрація Дональда Трампа поки що не прокоментувала інформацію про те, що Келлі Седлер там більше не працює.

Нагадаємо, сенатор Джон Маккейн заявив про завершення політичної кар`єри. 19 липня 2017 року 81-річному політику діагностували пухлину мозку. Лікарі чекали на патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, з якою Маккейн бився в минулому.  У сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як 14 липня політику видалили згусток крові над його правим оком. У вересні Маккейн заявив, що лікарі дають йому невтішні прогнози щодо його онкологічної хвороби.

ВідеоСенатора Маккейн потрапив на лікарняне ліжко через рак мозку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції