Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічник Путіна Сурков оголосив про сотні років "геополітичної самотності" для Росії

Він назвав свою країну "напівкровкою" і попередив, що вона буде воювати.

Помічник російського президента Володимира Путіна Владислав Сурков, який у Кремлі займається "українським питанням" і якого вважають куратором сепаратистів на Донбасі, опублікував статтю про "геополітичну самотність" Росії.

Стаття вийшла у журналі "Росія в глобальній політиці", вона називається "Самотність напівкровки" і присвячена взаєминам між Москвою і Заходом.

Сурков оголошує 2014-й - рік анексії Криму - переломним. За його словами, цього року Росія припинила "багаторазові і безплідні спроби" стати частиною західної цивілізації.

"З 14-го року і далі простягається невизначено довгий новий час, епоха 14+, в яку нам належить сто (двісті? триста?) років геополітичної самотності", - написав помічник Путіна.

Частиною Сходу Росія теж не змогла стати, тому Сурков пропонує шукати "ідеології третього шляху, третього типу цивілізації третього світу, третього Риму".

За його словами, цей курс не передбачає повної ізоляції, але і не припускає безмежної відкритості.

"Росія, без сумніву, буде торгувати, залучати інвестиції, обмінюватися знаннями, воювати (війна теж спосіб спілкування), брати участь в колабораціях, перебувати в організаціях, конкурувати і співпрацювати, викликати страх і ненависть, цікавість, симпатію, захоплення. Тільки вже без помилкових цілей і самозаперечення", - заявив Владислав Сурков.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Владислав Сурков заявив, що зараз Захід переживає кризу, фіналом якої може стати тотальна революція або поява "сильної руки". За його словами, зміна політичного ландшафту в країнах Заходу і вибір "фріків", яким все частіше віддають перевагу виборці, свідчить про "кризу лицемірства", що стала причиною старіння системи.

Сурков займається у Кремлі "українським питанням". Вважається, що він курирує сепаратистів на Донбасі і визначає кадрову політику в псевдореспубліках. Саме Сурков зустрічається зі спецпредставниками США з приводу врегулювання конфлікту в Україні. Також цей помічник Путіна на Заході вважається одним з організаторів анексії Криму, через що проти нього ввели санкції. А колишній кандидат на посаду президента РФ Ксенія Собчак відзначила, що вважає саме його відповідальним за війну в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції