Помічнику Медоффа загрожує 125 років ув’язнення

Помічник автора найбільшої в світі фінансової піраміди Бернарда Медоффа має шанс отримати на 25 років тюрми менше за свого шефа.

Найближчий помічник Бернарда Медоффа Франк Діпаскалі визнав себе винним в шахрайстві й інших злочинах.

Гігантська фінансова "піраміда", створена Медоффом при пособництві Діпаскалі, обійшлася її вкладникам мільярдними втратами.

На судовому засіданні, що відбулося в Нью-Йорку, колишній помічник Медоффа повідомив про те, що "був лояльним" до свого боса, про що жалкує і вважає себе "дуже винуватим". За сукупностю пред'явлених 52-річному Діпаскалі звинувачень з десяти пунктів йому загрожує до 125 років тюремного ув’язнення.

Колишній помічник Медоффа почав працювати в компанії Bernard L. Madoff Investment Securities в 1975 році, одразу після закінчення коледжу.

Згідно з даними слідства, до шахрайської схеми, яку Медофф почав здійснювати в 80-і роки минулого століття, Діпаскалі став причетний з початку 90-х років. Він знав про те, що його патрон обманює людей.

В середині липня цього року Медофф почав відбувати 150-річне тюремне ув'язнення, до якого він засуджений за махінації з коштовними паперами, відмиванням грошей, шахрайство і неправдиві свідчення.

Засновник "фінансової піраміди століття" визнав себе винним за всіма пунктами обвинувачення. Від дій Медоффа постраждали близько 3 млн людей по всьому світу.

Читайте також:

Медофф змирився з вироком: він готовий відсидіти 150 років

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Один з керівників афери King's Capital здався міліції

Викрито найбільшу банківську аферу за історію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: