Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помилкове авіашоу: швейцарські пілоти переплутали місто та виступили на фестивалі традиційного співу

Плутанина сталася через винищувачі.

Швейцарські пілоти переплутали місто, де мали виступити, і прилетіли на фестиваль традиційного співу. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Повітряне шоу планували влаштувати на батьківщині легенди швейцарської авіації - Оскара Бідера. Але замість його рідного міста вони прибули до сусіднього містечка, де саме відбувався фестиваль горлового співу - йодля.

Як пояснили згодом у швейцарському міноборони, плутанина сталася, бо винищувачі, які використовували під час шоу, не обладнані супутниковою системою навігації. Втім, любителів традиційного співу, помилка не засмутила - авіашоу їм сподобалося.

Нагадаємо, 21 лютого повідомлялося, що в Індії на виставці повітряних досягнень український транспортний літак Ан-132 продемонстрував елементи складного пілотажу, на які здатні зазвичай лише спортивні чи військові літаки. Це були бойовий розворот, "гірки" та "бочки".

ВідеоШвейцарські пілоти випадково влаштували авіашоу на фестивалі традиційного співу

Пілоти переплутали місто, де мали виступити, і прилетіли на фестиваль традиційного співу. Повітряне шоу планували влаштувати на батьківщині легенди швейцарської авіації - Оскара Бідера. Утім, замість його рідного міста, прибули до сусіднього містечка, де саме відбувався фестиваль горлового співу.  

Швейцарські пілоти випадково влаштували авіашоу на фестивалі традиційного співу

Залиште свій коментар

Вибір редакції