"Помітили кашель та нежить". Папа Римський скасував візит до священників через нездужання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Ватикані не повідомляють, з чим пов'язано нездужання.

Папа Франциск скасував зустріч з римськими священниками через "легке нездужання", день тому під час меси в нього був кашель та нежить

Про це 27 лютого пише Associated Press.

Ватикан заявив, що у 83-річного понтифіка було "слабке нездужання" і він повернеться до виконання обов'язків згодом. Але замість зустрічі зі священниками, він вирішив залишитися у Ватикані.

У пресслужбі, своєю чергою, не повідомили про природу його хвороби, але у Папи помітили кашель та нежить ще під час меси в середу.

Нагадаємо, серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу зафіксований в Італії. У зв'язку з цим, прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив про посилення заходів безпеки. Понад десять міст в північних провінціях тепер закрили на карантин. Близько 50 тис. місцевих жителів отримали припис від влади сидіти у домівках.

Школи, громадські площі і місця були закриті, а громадські заходи скасовані у всій Італії, оскільки влада бореться, аби стримати спалах. Так, наприклад, дочасно завершили всесвітньовідомий Венеціанський карнавал. Влада міста заявила про вжиття "кардинальних заходів щодо запобігання поширення інфекції".

Залиште свій коментар

Вибір редакції