Помпео розповів, коли США будуть готові ввести санкції проти Саудівської Аравії за вбивство Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони стосуватимуться окремих осіб, причетних до злочину.

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Штати зможуть ввести персональні санкції проти причетних до вбивства журналіста Джамаля Хашоггі саудівців протягом кількох тижнів.

Про це він розповів в інтерв’ю радіо KMOX, передає Reuters.

"Нам, ймовірно, буде потрібно ще кілька тижнів, перш ніж у нас буде достатньо доказів для фактичного введення санкцій, але, я думаю, що ми зможемо зробити це. Ми з'ясуємо обставини справи", - заявив Помпео.

Він також зазначив, що хоча США засуджують вбивство журналіста, однак відносини із Саудівською Аравією є стратегічними і Штати мають намір "забезпечити, щоб ці відносини лишались незмінними".

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього в Стамбул в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозапису. Після декількох тижнів заперечень і під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув в їхньому консульстві.

ВідеоТуреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Туреччина вважає, що тіла убитого у саудівському консульстві журналіста Джамала Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника. Про це американському виданню Washington Post, де працював Хашоггі, розповів турецький високопосадовець. 

Туреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Залиште свій коментар

Вибір редакції