Помпео вважає, що європейські компанії не можуть працювати з США та Іраном одночасно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами глави Держдепу, за останні місяці сотні європейських компаній залишили Іран, побоюючись американських санкцій.

Компанії з ЄС після введення у понеділок нових американських санкцій проти Тегерана, не зможуть одночасно працювати на іранському і американському ринку, попередив держсекретар США Майк Помпео.

"Ми не дозволимо європейським компаніям працювати як з США, так і з Іраном", - сказав він в ефірі телеканалу CBS. При цьому глава держдепу підкреслив, що США не будуть карати самі держави за те, що їх компанії торгують з Іраном.

За словами глави Держдепу, за останні місяці сотні європейських компаній залишили Іран, побоюючись американських санкцій.

"Весь світ розуміє, що санкції реальні і серйозні", - додав Помпео. Обмежувальні заходи, які набудуть чинності в понеділок, він назвав "найбільш потужними санкціями, які коли б то не було вводили проти Ірану".

При цьому держсекретар заявив, що Іран у відповідь на санкції не буде відновлювати роботу над ядерною програмою. "Я впевнений, що іранці не приймуть таке рішення", - сказав він.

Держсекретар США Майк Помпео напередодні в інтерв'ю телеканалу Fox News сказав, що процес доведення іранського нафтового експорту до нульової позначки займе кілька місяців.

"Ми в кінцевому підсумку переведемо Іран на нульову нафту. Це займе у нас кілька місяців. Ми змогли зробити це таким чином, щоб це не зробило серйозного впливу на нафтові ціни. Це добре для американських споживачів", - сказав держсекретар США.

Раніше Трамп анонсував санкції проти Ірану в стилі "Гри престолів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції