Помста першої леді США. Хто опинився у чорному списку дизайнерів Меланії Трамп

Місіс Трамп є найкращою рекламою для брендів, і тому тепер вони змагаються за її увагу.

Меланія Трамп мститься усім дизайнерам, які свого часу відмовилися з нею працювати. Тепер, коли перша леді Америки вражає світ бездоганним та розкішним виглядом, саме вона обирає тих, хто буде її одягати, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Образи Меланії Трамп, якими вона вражала під час турне президента США, оцінили всі: від звичайних спостерігачів до найавторитетніших представників фешн-індустрії. Стилісти злагоджено кажуть, що і в Саудівській аравії, і у Ватикані, і в Бельгії, і на Сицилії 47-річна Меланія мала бездоганний вигляд. Критики вважають, що кожен вихід жінки був ретельно продуманий, а її сукні – демонстрація сили і влади тим, хто колись образив місіс Трамп.

Так, у її чорному списку опинилися легендарні Том Форд і Марк Джейкобс, які через свої політичні погляди не захотіли співпрацювати з дружиною Дональда Трампа. За словами відомого стиліста і близького друга Меланії, ФІліпа Блоха, тепер Форд і Джейкобс кусають лікті, адже місіс Трамп - це найкраща реклама їхніх брендів.

Також, як запевняє оточення першої леді США, їй щодня надсилають десятки пакетів одягу від брендів, які прагнуть її прихильності. Щось Меланія залишає собі, а щось надсилає назад. Схоже, що із розгубленої та пригніченої жінки, яку всі бачили під час інаугурації Трампа, Меланія перетворюється на акулу, на шляху якої краще не ставати.

Нагадаємо, раніше Reuters вдалося зафіксувати серію кадрів, де пара Трамп міцно тримається за руки, хоча до того кілька разів Меланія не подавала руки своєму чоловіку-президенту після приземлення у міжнародних аеропортах, коли той подавав їй долоню. 

Фотогалерея Ніжна Меланія та сильний Трамп. Як президентська пара мирилася (7 фото)

Залиште свій коментар