Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помста Землі. Через глобальне потепління планета влаштовує людству глобальні катастрофи

На Північному полюcі зафіксували підвищення середньої температури.

На Шотландію на католицьке Різдво налетів потужний ураган "Барбара". На деяких островах зникала електрика, були перебої з транспортом, закриті школи. Відривають від святкових столів і негайно вивозять з небезпечних районів і філіппінців. До східного узбережжя наближається супертайфун під назою "Нок-Тен", що рухається зі швидкістю 185 км на годину.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Із Північного полюса – також тривожний сигнал. Там у листопаді та грудні температура перевищила середні показники на рекордні 5 градусів. І так само рекордно зменшилася цьогоріч товщина льодового покриву в Північному Льодовитому океані.

Сигналів "SOS" від планети у вигляді ураганів, землетрусів, повеней і посух 2016 рік приніс чимало.

В ісландському метеобюро впевнені: якщо клімат не зміниться, то льодовики можуть зникнути впродовж наступних декількох десятиліть. А вони, як кісточка доміно, спричинять ланцюгову реакцію.

Світ змінюється. Одні дослідники вважають, що це космічні причини. Але більшість каже, що наша планета переживає нашестя... людей. І пручається з останніх сил.

Цього року "вибрики" природи коштували людству 520 млрд доларів. Це на 60% більше, ніж зазначалося у попередніх підрахунках світових організацій. Слова "глобальне потепління" уже в'язнуть у зубах. Але ці три градуси, на які людство підвищило температуру планети, діють на неї так само, як на нас з температурою 39-40. Землю лихоманить – то екстремальний холод трусить, то кидає в жар.

Еміліо Ло Савіо, один з найавторитетніших синоптиків, радник Міністерства з надзвичайних ситуацій Італії, запевняє, що людство надто пізно почало думати, що руйнує власний дім. Просто природа відповідає не одразу, глобальні катастрофи приходять із затримкою у десятки років.

Цього року природа оновила усі рекорди. 2016 рік може стати "найгарячішим" за останні 136 років, тобто, з моменту наукових спостережень. Попередній рекорд тримав 2015 рік. І це очевидна тенденція. І не тільки синоптична. Земля потерпала від землетрусів, повеней, ураганів, засух.

Може виявитись, що рятувати планету стане нікому. 2016 рік – це вже не попередження, а перші ознаки майбутніх потрясінь. Людство вже їх не відверне. Але ще може повпливати на їхню тривалість і силу. Платити за вирубані ліси, отруєні води, задимлене небо доведеться усім.

Більше подробиць дивіться на відео в сюжеті Сергія Гальченка та Катерини Нестеренко.

ВідеоПланета "SOS": найгучніші катастрофи 2016 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції