Понад 100 кг: в каліфорнійському порту знайшли найбільшу за 25 років партію кокаїну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розслідування у справі триває, але ніяких арештів не проводилося.

Дві великі партії кокаїну знайшли в кінці січня в каліфорнійському порту Хаенем, які виявилися найбільшою партією, знайденої в порту за 25 років.

Про це інформує ABC News.

У порту в окрузі Вентура, приблизно в 100 кілометрах на північний захід від Лос-Анджелеса, був виявлений 221 фунт (понад 100 кілограмів - ред) наркотику.

Наркотик у двох партіях став найбільшим, знайденим в порту за 25 років. Розслідування цієї справи триває, але поки ніяких арештів не проводилося.

Першу партію на 92,5 кілограма знайшли 22 січня на борту вантажного судна, що прибуло з Еквадору. Другу, вагою в майже вісім кілограмів, через шість днів виявили на кораблі з Гватемали. В обох випадках брикети з кокаїном сховали між дошками підлоги.

Відео Поліція Італії вилучила кокаїну на 130 мільйонів євро

Антинаркотичні рейди у середземноморських країнах. Поліція Італії вилучила 644 кілограми кокаїну. Це найбільша партія за 10 років. Ховали наркотики у контейнері, де, за декларацією, мала би бути кава. Прибув вантаж з Іспанії. Тамтешня поліція також провела антинаркотичні рейди і заарештувала на півдні країні і в столиці 37 підозрюваних. 

Поліція Італії вилучила кокаїну на 130 мільйонів євро

Нагадаємо, що раніше в Латвії "накрили" партію кокаїну на мільярд євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції