Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські науковці отримають 750 тисяч євро. На що будуть витрачені гроші

ЄС надасть гроші в межах програми Еразмус+.

Українські виші отримають фінансування від Євросоюзу в розмірі майже 750 тисяч євро в межах програми Еразмус+.

Як повідомили у пресслужбі Міносвіти, цього року в конкурсі Жан Моне перемогли 22 українські проєкти. Науковці почнуть виконувати їх вже від вересня 2019 року. 

Відомо, що проєкти передбачають започаткування 15 модулів у вишах з питань економічного розвитку, врядування, регіональної політики, європейських цінностей соціальних та економічних питань мігрантів та переселенців.

Крім того, за виділені кошти буде створено три кафедри, центр досконалості й проєкти з кібербезпеки та підтримки асоціації. Реалізовувати завдання будуть представники 12 вишів та 3 громадських організацій з різних регіонів України.

Слід зазначити, що напрям Жан Моне спрямований на розвиток європейських досліджень та євроінтеграційних процесів у світі, а програма ЄС Еразмус+ підтримує проєкти співпраці, партнерства та мобільності в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

Як повідомлялося раніше, українські науковці розробляють ліки від раку шкіри. Речовини і гени для досліджень цих явищ дала рослина, яка стійка до морозів - щучник антарктичний. Кілька його зразків привезли до Києва полярники, і тепер в Інституті молекулярної біології вирощують свій щучник, який не замерзає за температури -40С у вакуумі.

Відео Українці знайшли рослину, що може вилікувати рак шкіри і дати пшениці стійкість до морозів

Українські науковці на порозі двох грандіозних відкриттів: ліків від раку шкіри та пшениці, якій не страшні ні мороз, ні посуха. Речовини і гени для досліджень цих явищ дав щучник антарктичний. Це одна з двох рослин, які вільно почуваються на Південному полюсі. Кілька зразків щучника привезли до Києва полярники. Та тепер в Інституті молекулярної біології вирощують свій щучник.

Українці знайшли рослину, що може вилікувати рак шкіри і дати пшениці стійкість до морозів

Залиште свій коментар

Вибір редакції