Понад 200 діб арешту: у Білорусі розповіли, як суди покарали затриманих у День знань студентів

Мітингувальникам призначили штрафи та арешти.

У білоруській столиці Мінську впродовж 2 вересня тривали судові процеси щодо затриманих у День знань учасників акцій протесту. 

Про це із посиланням на позбавлений реєстрації правозахисний центр "Весна" повідомляє TUT.by.

Зазначається, що затримані загалом отримали понад 200 діб арешту. "І це ще не всіх засудили", - йдеться у повідомленні.

На учасників протестів склали протоколи за статтею про порушення порядку організації або проведення масових заходів. В основному суди карали добами арешту.

За даними правозахисників, впродовж дня розглянули 44 адміністративні справи. Арешти, найбільш короткостроковий з яких передбачає п'ять діб, призначили 32 особам, тоді як ще 12 затриманих зобов'язані сплатити штраф, мінімальний розмір якого складає 210 білоруських рублів (понад дві тисячі  гривень).

Кілька справ були відправлені на доопрацювання. Зокрема, справи шести затриманих під час виконання службових обов'язків журналістів TUT.BY, "Комсомолки" та БелаПАН.

Також повідомляється, що вже впродовж 2 вересня в Мінську і регіонах було затримано 7 осіб.

Нагадаємо, У Мінську 1 вересня під час студентської акції протесту затримали 75 осіб, щонайменше десятеро з яких - журналісти.

Також не обійшлося без затримань і в регіонах. Так, у Могильові затримали одного з лідерів місцевого протестного руху Володара Цурпанова, а в Калинковичах після шкільної лінійки затримали художницю Марину Міхєєва, яку звинуватили в участі в несанкціонованому масовому заході.

Відео На протестах у Білорусі ОМОН затримує студентів

На протестах у Білорусі ОМОН затримує студентів. З плакатами кривавого диктатора виходять на вулиці Мінська протестувальники. Студенти знову вийшли на вулиці Мінська. ОМОН пакує дітей. Число затриманих зростає. Тільки на передодні за грати потрапила майже сотня протестувальників.  Повні випуски дивіться на 1+1 video

На протестах у Білорусі ОМОН затримує студентів

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів