Понад 300 сіл і заповідник ЮНЕСКО пішли під воду на північному сході Індії

Позбулися даху над головою через повені тисячі людей. Ізольованих водою мешканців затоплених сіл доставляють в безпечне місце на човнах.

В Індії вийшла з берегів через зливи річка Брахмапутра і затопила 320 сіл, частина знаменитого носорогового заповідника "Казіранга" та заповідника "Пабітара" на північному сході Індії, повідомляє Всеіндійської радіо.

Позбулися даху над головою через повені тисячі людей, вони розміщені в 262 тимчасових таборах. Адміністрація Ассама забезпечує біженців рисом, горохом, сіллю. Ізольованих водою мешканців затоплених сіл доставляють в безпечне місце на човнах.

Повінь порушило залізничне сполучення. В даний час ремонтні бригади намагаються відновити розмиту водою ділянку залізничного полотна в окрузі Лакхімпур. Також вода знищила посіви на загальній площі 16 тисяч гектарів.

Парк "Казіранга" в Ассамі входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, його площа становить понад 400 квадратних кілометрів. Тут мешкає 70% світової популяції носорогів, тигри, десятки видом птахів, слони, олені, буйволи.

Принесені мусоном дощі викликали повені і в ряді інших районів країни. У штаті Уттар-Прадеш на півночі Індії річки Рамганга, Раптен, Рохин, Гагра вийшли з берегів і знищили частину посівів. Місцева влада почала надання гуманітарної допомоги постраждалим.

Читайте також:

Жертвами повеней у Китаї стали понад 460 осіб

На Філіппінах через повені евакуйовано більше 50 тисяч людей

Зливи затопили столицю Туреччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: