Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 40 країн увійшли до складу нової антитерористичної коаліції

Вона допоможе не тільки врятувати багато життів, але й відновити репутацію ісламу.

Кронпринц Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман оголосив про створення нової ісламської антитерористичної коаліції, до складу якої увійде 41 країна, пише DW.

На його думку, такий крок стане "ясним сигналом" для усіх терористичних організацій, які останнім часом були занадто активними. А найбільшою загрозою, яку несуть терористи, є не тільки загибель невинних людей, але й руйнування репутації релігії.

Передбачається, що країни-члени новоутвореного альянсу об'єднають свої "військові, політичні та фінансові" зусилля задля спільної протидії міжнародному тероризму. Здебільшого до антитерористичної коаліції входитимуть сунітські країни.

Іран, Ірак, Сирія та Катар до складу альянсу не залучені.

Зазначається, що вперше про створення коаліції заявили два роки тому, коли Саудівська Аравія стала на чолі боротьби з повстанцями-хуситами в Ємені. Тоді до неї входила 31 країна, включно з Катаром. 

А ось перше засідання військового об'єднання відбулося через два дні після терористичної атаки у мечеті на півночі Єгипту, унаслідок якої загинуло щонайменше 305 осіб. 

ВідеоНапад на мечеть на півночі Єгипту став найбільшим терактом в історії країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції