Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 4000 людей заблоковані на пляжі через пожежу в Австралії

Люди тікали від вогню до берега.

На пляжі міста Маллакута в Австралії близько 4000 людей заблоковані полум'ям. Також повідомляється про загибель 12 осіб під час лісових пожеж у Австралії. Про це повідомляє видання DW.

"Тисячі туристів та місцевих мешканців змушені тікати від лісових пожеж до морського берега. Так, близько чотирьох тисяч людей виявились заблокованими на пляжі міста Маллакута у штаті Вікторія", - йдеться у повідомленні.

Групи втікачів зафіксовані й на інших відрізках 200-кілометрового узбережжя, що прилягає до ураженої пожежами зони континенту. Місцеві рятувальні служби готуються в разі необхідності евакуювати заблокованих людей морем.

Зазначається, що температура у зоні пожеж сягає сотень градусів за Цельсієм, через що люди гинуть ще до того, як полум’я до них дістанеться.

Загалом пожежа знищила вже сотні будинків у цих штатах, а серед жертв вогню - троє пожежників-добровольців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екологи з Університету Сіднея заявили, що близько 480 мільйонів живих істот загинули у пожежах в Австралії. 

Відео Тисячі людей тікають на пляжі в Австралії, аби урятуватися від лісових пожеж

Евакуюватися запізно - чотири тисячі людей тікають на пляжі прибережного австралійського містечка, аби урятуватися від лісових пожеж. Палає одразу у двох штатах на південному сході країни. Влада радить і місцевим, і численним туристам лишатися на місці, бо виїжджати небезпечно для життя.  

Тисячі людей тікають на пляжі в Австралії, аби урятуватися від лісових пожеж

Залиште свій коментар

Вибір редакції