Понад 50 людей стали жертвами зсувів у Пакистані

8 серпня в селі Гханче було знайдено тіла 16 загиблих, а в селі Кумра - тіла 12 жертв стихії, ще 25 вважаються зниклими без вісті.

Щонайменше 53 людини стали 8 серпня жертвами зсувів, викликаних мусонними дощами у Пакистані.

Про це повідомила місцева влада.

За даними офіційного представника місцевої влади, зсуви обрушилися 7 серпня на села Кумра (Kumra) і Гханче (Ghanche) в районі Гілгіт-Балтістан на північному заході Пакистану.

8 серпня в селі Гханче було знайдено тіла 16 загиблих, а в селі Кумра - тіла 12 жертв стихії, ще 25 вважаються зниклими без вісті, хоча ймовірність того, що вони ще живі, вкрай низька.

Тим часом, кількість жертв повеней у Пакистані збільшилася до 1600 осіб. Причиною стихійного лиха стали сильні дощі, що обрушилися на різні області країни. Найсильніше постраждала провінція Хібер Пахтунква на північному заході Пакистану, кількість загиблих в ній сягає 1000 осіб.

За прогнозами метеорологів, в наступні 48 годин від рясних злив може постраждати північ країни.

Повені та зсуви в останні дні обрушилися на Пакистан, рівень води в річках продовжує підвищуватися, що створює загрозу регіонам, розташованим на низовинах уздовж цих річок, особливо, провінціям Сінд і Пенджаб. Матеріальний збиток заподіяно 15 млн людей. Для повного відновлення країни знадобиться кілька мільярдів доларів.

Через брак чистої питної води, їжі та медикаментів лікарі побоюються поширення епідемій серед мешканців затоплених територій і біженців, які знайшли притулок у тимчасових таборах. Кілька мільйонів людей, які втратили засоби до існування, потребують продовольчої допомоги.

Читайте також:

У Пакистані від повені постраждали 12 мільйонів людей

Більше 4 мільйонів людей постраждали від повені в Пакистані

Зливи спричинили серйозні повені в Болгарії

Жертвами повені в Пакистані стали більше тисячі людей: спалахнула холера

ВідеоПонад 50 людей стали жертвами зсувів у Пакистані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: