"Попереду важкий шлях". У Tesla оголосили про скорочення штату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше трьох тисяч працівників можуть втратити роботу.

Компанія Tesla скоротить 7% своїх співробітників для того, щоб знизити ціни і більше людей могли собі дозволити електричні транспортні засоби.

Про це пише Associated Press.

Видання стверджує, що наразі найдешевша модель Tesla Model 3 коштує 44 тис. доларів і, щоб вижити, компанія має розширити свою клієнтську базу.

"Дивлячись у майбутнє нашої місії прискорення появи стійкого транспорту та енергії, яка є важливою для всього життя на Землі, ми стикаємося з надзвичайно важким завданням: зробити наші автомобілі, батареї та сонячні продукти конкурентоспроможними викопним видами палива. Поки ми досягали великого прогресу, наші продукти залишаються все ще занадто коштовними для більшості людей", - йдеться у листі керівника компанії Ілона Маска до персоналу Tesla.

Зазначається, що компанія поставила більш ніж 245 тис. електричних автомобілів торік - це майже стільки ж, скільки за всі попередні роки разом. Проте ці цифри ще далекі від поставленої три роки тому мети: виробляти півмільйона автомобілів щорічно.

У жовтні Маск заявляв, що у Tesla, яка розташована у Пало-Альто в Каліфорнії, працює близько 45 тис. службовців. Скорочення на 7% означає, що близько 3 150 людей втратять роботу.

Нагадаємо, раніше Tesla вирішила знизити ціни на всі свої автомобілі на 2 тисячі доларів.

ВідеоВ Україні з'являться фірмові зарядні станції для електромобілів Tesla

Засновник компанії "Тесла" Ілон Маск проанонсував появу фірмових зарядних станцій для своїх електромобілів в Україні. Маск заявив, мережа зарядок покриє всю Європу на 100% наступного року - від Ірландії до Києва, і від Норвегії до Туреччини. 

В Україні з'являться фірмові зарядні станції для електромобілів Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції