Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гуайдо намагались завадити нацгвардійці.

Сьогодні, 7 січня, опозиційний лідер Венесуели Хуан Гуайдо склав присягу голови парламенту країни. Однак цій події намагались завадити кілька десятків бійців нацгвардії. Вони спочатку не давали лідеру опозиції зайти до будівлі, а коли Гуайдо все ж потрапив усередину, у приміщенні повністю вимкнули світло. Втім, це не завадило зрештою привести Гуайдо до присяги.

Як відомо, парламент залишався єдиним підконтрольним опозиції державним органом Венесуели. Однак днями спікером оголосили Луїса Парру, хоча очікувалось, що Гуайдо переоберуть головою парламенту. Опозиція заявила, що голосували лише депутати режиму та опозиція, яка критикувала Гуайдо. Самого ж опозиційного лідера в день голосування не пустили до парламенту - у мережі з'явилось відео, як він намагається потрапити на територію через паркан, але його відштовхують військові.

Нагадаємо, від початку 2019 року у Венесуелі триває протистояння між чинним президентом Ніколасом Мадуро і представником опозиції Хуаном Гуайдо. Гуайдо визнали легітимним тимчасовим президентом Венесуели США, більшість країн Європи і Південної Америки. Мадуро підтримують Росія, Китай, Туреччина, Іран, Куба і Болівія.

На тлі протистояння триває і глибока економічна криза, в результаті якої Венесуелу покинуло понад 4 мільйони осіб. У всіх регіонах країни спостерігається дефіцит продуктів і товарів повсякденного користування.

Відео У Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

Самопроголошений президент Хуан Гуайдо оголосив про перехід на його бік частини військових. Раніше вони підтримували поки що офіційного очільника держави Ніколаса Мадуро.  

У Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

Залиште свій коментар

Вибір редакції