Популярність Обами у США впала до 49%

64% населення США вважає, що обрана Обамою стратегія розвитку країни абсолютно невірна, і це максимальний показник з січня 2009 року.

 Рівень популярності президента США Барака Обами серед американців за останній час знизився до 49%.

Як свідчать результати соціологічних опитувань, частка американців, впевнених, що їхня країна рухається правильним соціально-економічним шляхом розвитку, скоротилася на 7% і складає в даний час лише 31%.

64% населення США вважає, що обрана Обамою стратегія розвитку країни абсолютно невірна, і це максимальний показник з січня 2009 року, коли Обама вступив на посаду президента США.

За словами соціологів, вартість газу та бензину особливо відчутна для кишень пересічних споживачів, і її збільшення відразу стає істотною для оцінки загального стану справ в країні. Цей факт може стати одним з основних при розкладці сил у майбутній президентській кампанії.

Ціна на бензин на заправних станціях США за останні два тижні збільшилася більш ніж на 10% і становить, в середньому, 3,52 долара за один галон (3,8 літри).

Зазначається також, що частка американців, які зі схваленням ставляться до діяльності Обами у сфері боротьби з безробіттям, впала за останній місяць з 51 до 49%. Зростає кількість незадоволених і бюджетною політикою президента, а також результатами реформи медичного страхування.

Особливе невдоволення політикою Білого Дому виявляють так звані незалежні виборці - ті, хто не зараховує себе до постійних прихильників тієї або іншої партії.

Якщо в лютому популярність Обами серед таких респондентів становила 47%, то в березні - вже на 10% менше.

Читайте також:

Обама не виключив військового втручання в ситуацію у Лівії

Західні ЗМІ: Обама захищає культуру смерті та геїв, щоб виграти вибори

Промова Обами зірвала менше оплесків, ніж на початку його президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: