Популярний блогер розбився під час запису екстремального відео в горах

Популярний блогер розбився під час запису екстремального відео в горах

Фото з соцмереж

22-річний данець Альберт Дірлунд зірвався з 200-метрової селі в італійських Альпах.

Трагедія сталася під час пішого походу з друзями, коли блогер записував ролик на горі Сечеда в Доломітових Альпах. Про це повідомила виданню Ekstra Bladet мати загиблого.

Туристичний маршрут, яким вирушив популярний блогер, пролягав через вапняковий гірський масив, відомий своїми стрімкими урвищами та гострими скелями. Під час запису екстремального відео він необачно ступив і зірвався з гори, пролетівши 190 метрів. 

На гору викликали рятувальний гелікоптер, але Альберт Дірдлунд був уже мертвим.

На своєму каналі YouTube блогер мав 175 тисяч підписників, а також понад 230 тисяч підписників в Instagram. Він став популярним як автор музичних відео та комедійних замальовок.

Відповідно до інформації на його профілі на YouTube, Альберт Дірдлунд вперше приєднався до платформи у 2016 році. Відтоді він зібрав понад 90 мільйонів переглядів, до того ж три відео на його каналі переглянули понад 5 мільйонів разів.

Дуже емоційно відреагувала на смерть Альберта Дірдлунда його близька подруга Марія Андерсен. "У нас були спільні плани. Наше з ним спільне прекрасне майбутнє тільки почалося, а потім його в одну мить не стало. Сподіваюся, він чує мене, коли я щоночі заплющую очі та кажу йому, що люблю його", – написала вона в Instagram.

Нагадаємо, раніше у грузинських горах під час спуску загинув український альпініст. Сходження відбувалося в межах навчально-тренувальних зборів.

Наступна публікація