Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний російський опозиційний журналіст заявив про "евакуацію з Росії"

Олександр Сотник змушений був покинути батьківщину через погрози.

Популярний російський опозиційний журналіст і відеоблогер Олександр Сотник заявив про те, що він покинув Росію.

Відеозаява Сотника з'явилася на його каналі в Youtube.

За його словами, це "не еміграція, а вимушена евакуація на якийсь час".

"На превеликий жаль, кількість погроз переросла в якість. Незнайомий абонент з невизначеного номера зателефонував мені і повідомив, що вони готові потерпіти мене до жовтня, після чого "пообіцяли перевести в овочевий відділ", - розповів Сотник.

Журналіст каже, що він якийсь час буде жити в Грузії. У Росії залишаються оператори каналу Sotnik TV і вони продовжать свою роботу, а у самого Олександра Сотника тепер з'явиться час вести регулярну аналітичну програму.

Олександр Сотник – російський письменник, публіцист, журналіст і відеоблогер. Він відомий своїми критичними матеріалами щодо чинної російської влади і сюжетами на злободенні теми.

У 2010 році Сотник підписався під зверненням "Путін повинен піти". У 2015 році його разом з політиками та діячами культури назвали одним з 24 друзів України.

Нагадаємо, раніше відома російська телеведуча та журналіст Ксенія Собчак заявила, що цілком серйозно розглядає можливість емігрувати у Латвію. Вона зізналася, що після убивства Бориса Нємцова не відчуває захищенності на Батьківщині. За словами Ксенії, наразі прямої небезпеки вона поки що не відчуває, але "якщо почнеться 17-й рік", вона не залишиться у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції