Поранена "арізонським стрільцем" Гіффордс привітала чоловіка з днем народження

Повідомлення на Twitter і в соціальній мережі Facebook пишуться не самою Гіффордс, але під її диктовку.

Конгресвумен Габріель Гіффордс, яка відновлюється після поранення в голову, привітала з днем народження свого чоловіка, астронавта Марка Келлі, і його брата-близнюка Скотта, який теж є астронавтом.

Вітання з'явилося на сторінці Гіффордс на Twitter вдень у понеділок. У своєму повідомленні член Конгресу також подякувала персоналу реабілітаційного центру в Х'юстоні, штат Техас, де вона в даний час знаходиться, за піднесений їй торт із зображенням чоловіка.

За словами представника Гіффордс, повідомлення на Twitter і в соціальній мережі Facebook пишуться не самою Гіффордс, але під її диктовку.

Гіффордс потрапила до лікарні у минулому місяці після того, як отримала поранення в голову в результаті стрілянини, відкритої Джаредом Лі Лофнером 8 січня 2011 під час її зустрічі з виборцями в Тусоні.

Гіффордс госпіталізували в критичному стані. Лікарі побоювалися, що мозок жінки був серйозно пошкоджений. Проте побоювання лікарів на цей рахунок не підтвердилися, а 19 січня Гіффордс вперше встала з лікарняного ліжка.

21 січня Гіффордс була переведена в реабілітаційний центр TIRR Memorial Hermann у Х'юстоні, де і знаходиться зараз. Лікарі оцінюють її стан як задовільний.

Читайте також:

Героїнею Америки стала 61-річна жінка, яка вихопила обійму в "Арізонського стрільця"

"Арізонському стрільцю" загрожує смертна кара

Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: