Поранених українських моряків у російському полоні переведуть з лікарні до СІЗО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В РФ заявили. що здоров'я моряків "відновлено".

В Російській Федерації вважають, що здоров'я поранених та полонених у Керченській протоці трьох українських моряків "відновлено". Там найближчими днями хочуть виписати їх з лікарні та перевести в загальні камери.

Про це повідомляє російський "Інтерфакс", з посилання на слова заступника голови Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Валерія Максименка.

"Всі вони готові до виписки, в найближчі дні випишемо їх з лікарні на загальний режим, оскільки всі функції організму повністю відновлені", - сказав він.

За словами Максименка, лікування Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру і Василю Сороці "надається в повному обсязі".

"Воно вже практично закінчено, але кожен день їх оглядають лікарі - хірург, терапевт, іноді запрошуємо невропатолога. Показники всіх аналізів у всіх трьох (кров, біохімія) практично ідеальні, температура - 36,6. Всі троє ходять, за свята набрали вагу - по 1,5-2 кг, оскільки їхній раціон харчування посилений ", - сказав Максименко.

Відео Російські ЗМІ повідомили, що полонених українських моряків можуть обміняти на ув'язнених росіян

Полонених українських моряків можуть обміняти на ув'язнених в Україні росіян. Про це пише російська преса із посиланнями на власні джерела в дипломатичних колах. Та статися це, за їхніми даними, може щонайменше через півроку, після оголошення українцям судового рішення.

Російські ЗМІ повідомили, що полонених українських моряків можуть обміняти на ув'язнених росіян

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди в анексованому Криму заарештували їх на два місяці. Після цього моряків доправили в СІЗО у Москві. Усіх їх звинувачують у нібито незаконному перетині російського кордону. Пізніше всі українські моряки визнали себе військовополоненими Росії.

Відео Полонених українських моряків можуть обміняти на ув'язнених в Україні росіян

Про це пише російська преса із посиланнями на власні джерела в дипломатичних колах. Та статися це, за їхніми даними, може щонайменше через півроку, після оголошення українцям судового рішення. 

Полонених українських моряків можуть обміняти на ув'язнених в Україні росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції