Поранений президент Інгушетії прийшов до тями

Поки Юнус-Бек Євкуров йде на поправку, на його посаду призначено тимчасово виконуючого обов'язки - Рашида Гайсанова.

Важко поранений під час замаху президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров прийшов до тями.

"Він активно йде на поправку, і протягом місяця можна чекати істотного поліпшення його здоров'я", - повідомили в постійному представництві Інгушетії в Москві.

Євкуров отримав важкі поранення внаслідок теракту в Інгушетії 22 червня. У його кортеж врізався терорист-смертник на машині, начиненою вибухівкою. В даний час президент Інгушетії проходить лікування в інституті хірургії імені Вишневського в Москві.

Внаслідок замаху загинули двоє людей і постраждали троє, у тому числі глава республіки.

Тим часом, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв своїм указом затвердив голову уряду Інгушетії Рашида Гайсанова тимчасово виконуючим обов'язки президента республіки. Це рішення ухвалене "у зв'язку з неможливістю виконання обов'язків президента республіки Інгушетія Євкуровим Ю-Б., з метою охорони прав і законних інтересів громадян", - говориться в документі.

Указ набирає чинності з дня його підписання. Він, однак, носить тимчасовий характер. Після одужання Євкурова указ буде скасовано, пояснили в президентській адміністрації.

"Ми дуже сподіваємося на одужання Євкурова", - відзначив голова адміністрації президента Росії Сергій Наришкин. Дмитро Мєдвєдєв "дуже позитивно оцінює його діяльність".

За словами Гайсанова, в даний час ситуація в Інгушетії знаходиться під контролем.

Нагадаємо, 22 червня, після теракту, на території Інгушетії було введено режим контртерористичної операції.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, зустрічаючись із главами силових структур з приводу замаху на Юнус-Бека Євкурова, закликав силовиків "не церемонитися з бандитами".

1 липня міжнародна правозахисна організація "Amnesty International" назвала антитерористичні операції Росії "верховенством беззаконня" і зажадала, аби РФ забезпечила візит доповідача ПАРЄ до Чечні та Інгушетії.

Читайте також:

На президента Інгушетії скоєно замах: він у реанімації

В Інгушетії введено режим контртерористичної операції

Мєдвєдєв зажадав від спецслужб "не церемонитися з бандитами"

Amnesty засуджує "верховенство беззаконня" на Північному Кавказі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: