Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поранений знайомий Жиліна встиг повідомити поліцейським подробиці зустрічі у ресторані

У вбивстві лідера "Оплоту" з'явився вугільний слід.

Поранений знайомий лідера "Оплоту" Євгена Жиліна встиг розповісти поліцейським, що зустріч, на якій сталося вбивство, була пов'язана з вугіллям.

Про це повідомляє російське видання "КоммерсантЪ", посилаючись на свої джерела.

Андрій Козар, важко поранений в горло, прохрипів поліцейським, що "зустріч стосувалася шахт Донбасу". Співрозмовники видання відмовилися сказати, чи назвав він поранений ім'я людини, з яким "оплотівці" збиралися зустрітися.

Слідство припускає, що той чоловік, з яким Жилін збирався обговорити питання з вугіллям, і міг виявитися вбивцею.

Співрозмовник "Комерсанта", який добре знав лідера "Оплоту", розповідає, що після переїзду до Росії Жилін займався постачанням бензину і дизпалива на окуповані території Донбасу. Крім того, він займався поставками вугілля з ОРДО і ОРЛО як в Україну, так і в Росію.

Нагадаємо, увечері в понеділок, 19 вересня, за повідомленнями російських ЗМІ, в підмосковному ресторані "Вітерець" кілер убив лідера терористичного угруповання "Оплот" українця Євгена Жиліна, а також важко поранив його супутника.

В МВС РФ офіційно підтвердили факт стрільби, а також смерть однієї людини в результаті інциденту. Російські правоохоронці вважають розбіжності в бізнесі основною версією вбивства Жиліна.

Відео З'явилися нові подробиці вбивства Євгена Жиліна

Залиште свій коментар

Вибір редакції