Порівняння Клінтон з Гітлером та добрі очі Трампа. Канал ABC з'ясував, кого обирають росіяни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналіст телеканалу біля Кремля опитав людей, кого з кандидатів у президенти вони підтримують та чому.

Журналісти американського каналу ABC News на тлі протистояння між кандидатами у президенти США Гілларі Клінтон та Дональдом Трампом провели власне опитування на вулицях Москви, аби дізнатися, кого з політиків підтримують росіяни.

Журналіст телеканалу вийшов на Красну площу з двома світлинами: на одній був зображений Трамп, на іншій - Клінтон. Чоловік підходив до різних людей та запитував, кого вони підтримують з кандидатів та чому.

Так, більшість відповідало, що Дональда Трампа. На запитання, чому вони обирають саме його, відповідали по-різному: комусь подобаються його добрі очі та позитивне ставлення до Росії, хтось не дуже цікавиться політикою США, але все одно симпатизує опонентові Клінтон.

На думку деяких з опитаних людей, Клінтон ненавидить Росію, тому вони обирають Трампа.

"Вона [Гілларі Клінтон] просто, як я розумію, ставить свою націю вище за всіх, як робив Гітлер, що Америка - це вища раса. А такого не має бути. У нас наразі рівноправність", - відповіла одна з перехожих на запитання, чому їй більше подобається Дональд Трамп.

Як зазначає телеканал, такі погляди росіян можуть бути зумовлені пропагандою російського телебачення, яке позиціонує Клінтон як жінку, що заохочує вести війну.

За словами однієї з активісток, яка тримала плакат з підписом "Клінтон - війна, Трамп - мир", Дональд Трамп дає надію мирне та світле майбутнє для всього людства.

Однак знайшлися і ті, хто не обрав би жодного з кандидатів у президенти США.

"Ні той, ні та. Ця хвора, цей - божевільний", - відповів один з опитаних.

Нагадаємо, у середу вночі, 5 жовтня, у США пройшли дебати між кандидатом на пост віце-президента від Республіканської партії Майклом Пенсом та демократом Тімом Кейном. Політики активно обговорювали Росію, Україну та майбутню політику США щодо цих двох країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції