Порноактори в США на заклик влади одягати презервативи пригрозили піти у підпілля

Влада Каліфорнії намагається прийняти закон, згідно з яким всі порноактори в обов'язковому порядку будуть носити презервативи при виконанні своїх трудових обов'язків.

Американська порноіндустрія переживає важкі часи: інтернет-піратство і економічний спад підриває доходи кіностудій для дорослих, а законодавці скоро змусять до обов'язкового носіння акторами презервативів, чому ті відчайдушно чинять опір.

Як повідомляє ВВС, найбільше порнопродюсеров наразі турбують не діалоги та сюжети, а грошові труднощі. Обсяги продажу DVD різко впали, оскільки порнографію неважко завантажити безкоштовно в Інтернеті.

Крім того, до цього додається жорсткість законодавства про охорону праці, на якому наполягає каліфорнійська влада. Вже кілька років вона намагається прийняти закон, згідно з яким всі порноактори в обов'язковому порядку будуть носити презервативи при виконанні своїх трудових обов'язків, адже неодноразово відзначалися випадки зараження ВІЛ.

Тим не менш, вже зараз працівники порноіндустрії проходять регулярні медогляди.

Наприклад, 27-річна актриса Боббі Старр перевіряє своє здоров'я кожного місяця. Праця її виснажлива: кожен робочий день триває по 15 годин. Але вона звикла.

На питання, чи часто доводилося заражатися, Старр відповідає: "Ну, кілька разів хламідія, гонорея, і нічого серйознішого. Так чи інакше, ми ж здаємо аналізи кожен місяць або близько того, і якщо в тебе щось знаходять, то просто приймаєш прописані тобі препарати - і все в порядку. Немає проблеми".

Зазначимо, до 1980-х років порнобізнес у Каліфорнії був нелегальний і прирівнювався до проституції. А зараз противники носіння презервативів вважають своє право обходитися без них подібним конституційному праву на свободу слова.

"Як же я зможу виразити себе як художник, якщо ви прикриєте моїх акторів гумою?!", - обурюється один із продюсерів.

Каліфорнійська влада поки непохитна. За її логікою, будівельні робочі зобов'язані носити каски, шахтарі - респіратори, відповідно і порноактори теж повинні захищати органи, схильні до особливого ризику.

У свою чергу діячі порноіндустрії переконані, що порнофільми без презервативів продовжать знімати - але переважно за межами США, у підпіллі.

Читайте також:

У США порнографію визнали проявом свободи слова

Порнодомен .ххх почав офіційну роботу

Знайдено найперше порно в історії

У Європі з'явився перший 3D порноканал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: