Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порноакторка Деніелз хоче віддати отримані "за мовчання" гроші і розповісти про стосунки з Трампом

Наразі між захистом президента США і акторкою фільмів для дорослих точиться юридична боротьба.

Порноакторка Стефані Кліффорд, яка відома під псевдонімом Стормі Деніелз, заявила, що роман із Дональдом Трампом розпочався 2006 року і тривав кілька місяців.

Юрист Дональда Трампа Майкл Коен повідомив, що заплатив із власних коштів Кліффорд 130 тисяч доларів. Це сталося 2016 року перед виборами президента США, тому вважати платіж виборчими витратами штабу не можна. 

Водночас цією справою зацікавились у Федеральній виборчій комісії, де отримали відповідну скаргу від представників організації "Спільна справа", які вважають фінансову операцію порушенням законодавства. 

У розпорядженні агентства Reuters є звернення захисника Кліффорд Майкла Авенатті. У ньому йдеться про те, що вся сума буде повернена на рахунки виборчого штабу Трампа до п’ятниці, 16 березня, цього року. Також представники порноакторки хочуть, щоб їхня клієнтка після повернення грошей могла говорити "відкрито і вільно про її попередні стосунки з президентом".

Вона також зможе "використовувати і публікувати будь-які текстові повідомлення, фотографії та/або відео, пов'язані з президентом, які вона може мати у своєму розпорядженні, без страху помсти і/або юридичної відповідальності за відшкодування збитків", - йдеться у листі Авенатті.

Також у документі захист Кліффорд питає у представників Трампа, чи не буде спроб з їхнього боку заблокувати вихід до ефіру програми "60 хвилин", яку записав канал CBS News.

У разі згоди на пропозицію Авенатті всі сторони мають підписати відповідні документи, включно з Дональдом Трампом, який не поставив підпис під попередньою угодою щодо нерозголошення інформації.

Наразі реакції Коена і Білого дому немає. 

Пропозиція від Авенатті з'явилася після того, як прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила на брифінгу минулого тижня про те, що Трамп виграв арбітражний процес проти Кліффорд.

Нагадаємо, Кліффорд заявила про роман із Трампом 2006 року. Вона розповіла про інтимні зв’язки, але готова нібито розповісти більше інформації, якою володіє. При цьому на акторку фільмів для дорослих може чекати штраф у розмірі 1 млн дол. через порушення угоди про нерозголошення, під якою стоїть її підпис.

Нещодавно порноакторка подала на президента США Дональда Трампа до суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції