Порноіндустрія США просить в уряду 5 млрд. дол.

Порноіндустрія США просить в уряду допомоги для боротьби з кризою і заявляє, що потребує 5 млрд. дол.


Американська порноіндустрія, яка називає себе "індустрією розваг для дорослих", у зв'язку з кризою в економіці країни звернулася до конгресу та уряду США з проханням про державну підтримку і виділення з федерального бюджету 5 мільярдів доларів.

"Порноіндустрія постраждала від спаду так само як всі інші, і вона має намір попросити 5 мільярдів", - заявив Овен Муган, прес-секретар американського медіа-магната Ларрі Флінта, який видає порножурнал Hustler.

Голова продюсерської компанії, яка випускає телепрограму Girls Gone Wild Джо Френсіс підтвердив, що до кінця дня в середу представники американської порноіндустрії подадуть запит на виділення держпідтримки в конгрес США, а також міністру фінансів США Генрі Полсону.

"Уряд США повинен активно підтримувати виживання і зростання "індустрії для дорослих" так само як він вважає за потрібне підтримати будь-яку іншу індустрію, яку дуже любить американський народ", - заявив Френсіс.

У заяві, зробленій від імені Флінта, пояснені причини, за яких в умовах економічного спаду порноіндустрія США звернулася по допомогу до американського уряду, що вже надав фінансову підтримку банкам, фінансовим компаніям, а також провідним автовиробникам країни.

"Люди дуже депресивні, щоб бути сексуально активними. Це дуже погано для здоров'я країни. Американці можуть обійтися без автомашин і тому подібного, але без сексу обійтися не можуть", - йдеться в заяві видавця журналу Hustler.

Коментарів від конгресу США чи адміністрації Джорджа Буша поки немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: