Порошенко лідирує на закордонному виборчому окрузі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі пораховано майже половину голосів.

Центральна виборча комісія порахувала майже половину голосів на закордонному виборчому окрузі другого туру виборів президента України.

Після обробки 48,51% бюлетенів лідирує чинний президент Петро Порошенко – за нього віддали свої голоси 50,56% виборців (6064 людини).

За переможця виборів Володимира Зеленського проголосували 48,21% (5783).

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську. 

ВідеоУкраїнці за кордоном продовжують голосувати після оголошення результатів екзит-полів

У США низька явка через малу кількість виборчих дільниць – 4 на всю країну. Як голосували в США та Італії – далі у сюжеті.  

Українці за кордоном продовжують голосувати після оголошення результатів екзит-полів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції