Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, скільки військових перебуває у незаконних збройних формуваннях на Донбасі

Крім того, президент заявив, що за минулий рік Україна продемонструвала готовність рухатися вперед у реалізації Мінських домовленостей.

У середу, 21 вересня, на засіданні Генасамблеї ООН президент Петро Порошенко розповів, скільки на Донбасі перебуває військових у незаконних збройних формуваннях. Про це повідомляє Українська служба ВВС.

За словами президента України, на Донбасі перебуває "незаконне збройне формування, що налічує близько 38 тис військових, більшість з них – найманці і регулярні частини РФ".

"Водночас, російська сторона продовжує наполягати, що Росія до цього конфлікту не причетна, а росіян нема в Україні", - сказав президент в ООН.

Він також сказав, що українці - миролюбна нація, яка ніколи не мала намірів починати будь-які конфлікти з сусідами.

Крім того, Петро Порошенко повідомив, що за минулий рік Україна продемонструвала готовність рухатися вперед у реалізації Мінських домовленостей. Також президент заявив, що Україна постійно стикалася з "опором Кремля і його довірених осіб, які роблять все можливе, щоб відкласти мирний процес".

Петро Порошенко також нагадав про  утиски прав кримських татар в анексованому Криму і закликав світ не визнавати російські вибори, які провели на півострові.

Нагадаємо, раніше на засіданні Ради Безпеки ООН президент України Петро Порошенко заявив про необхідність реформування системи Радбезу, зокрема змінити правила обмеження використання країнами-членами права вето у випадках скоєння масових злодіянь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції