Порожній Білий дім. Більшу частину президентства Трамп провів у шикарних резиденціях та на полях для гольфу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До того, як стати президентом, Трамп критикував Обаму за гру у гольф і відпустки та обіцяв американцям, що працюватиме, не покладаючи рук.

Президент Дональд Трамп часто використовує свою розкішну нерухомість не тільки для дозвілля, а й для ведення державних справ.

Журналісти NBC News відстежували візити Трампа до його будинків у різних куточках США, а також до його полів для гольфу, від часу інавгурації президента.

За підрахунками видання, з того часу, як Трамп набув повноважень президента у січні 2017 року, минуло 560 днів. Із них 179 днів американський президент провів у власних будинках, а 138 днів (що складає майже третину його каденції) - на полях для гольфу.

Частіше за все Трамп відвідував свою резиденцію "Мар-а-Лаго" у Палм-Біч, Флорида. Якось він навіть назвав її "Південний білий дім" - і саме там він приймав іноземних лідерів, зокрема президента Китаю Сі Цзіньпіна, а також керував авіаударом проти сирійської авіабази.

Резиденція Трампа, Мар-а-Лаго, Флорида
maralagoclub
Клуб "Мар-а-Лаго"

Також Трамп взяв 17-денну "робочу відпустку" у серпні, провівши 15 днів у гольф-клубі в Бедмінстері, Нью-Джерсі, та дві дні у хмарочосі "Trump Tower" на Манхеттені. Також він часто відвідував своє поле для гольфу у Стерлінгу, Вірджинія. 

Крім того, іноді президент примудрявся відвідати кілька об'єктів нерухомості за один день.

Під час візиту до Великої Британії у липні Трамп відвідав розкішний гольф-курорт "Trump Turnberry" у Шотландії.

За перший рік на посаді президнта Трамп більше 90 разів відвідав гольф-клуби. Щоправда, складно сказати, скільки разів Трамп дійсно грав у гольф. Як зазначає видання, адміністрація президента намагалася приховувати ці дані.

Офіційно Трамп підтвердив, що грав у гольф лише 35 разів. Водночас це вже утричі більше, ніж вдалося його попереднику. На цей самий момент президентства Барак Обама зіграв у гольф 11 разів.

NBC News нагадало, що до того, як стати президентом, Трамп постійно критикував Обаму за гру у гольф і відпустки. А під час передвиборчої кампанії він закликав американців голосувати за нього, бо він рідко залишатиме Вашингтон, не витрачатиме час на гольф та не братиме відпусток, натомість займатиметься роботою.

Президентські поїздки можуть коштувати амерканцям мільйони доларів, витрачених на перельоти на президентському літаку, а також на роботу Секретної служби, місцевих шерифських відділів, берегової охорони тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції