Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портрет Путіна в США. Радницю законодавця покарали за невдалий жарт

Марч повісила портрет на те місце, де мав бути портрет президента США.

У американському штаті Колорадо радницю законодавця-демократа Кейті Марч притягнули до дисциплінарної відповідальності. Жінка допомогла розмістити портрет російського лідера Володимира Путіна в місцевій адміністрації.

Про це повідомляє Associated Press.

Марч повісила портрет на те місце, де мав бути портрет президента США Дональда Трампа.

Як відомо, Марч скористалася службовою перепусткою і дала одному з членів ProgressNow Colorado увійти в будівлю з портретом. Після того, як сенатор від демократичної партії Стів Фенберг сфотографував зображення Путіна в капітолії й виклав його в Twitter, гід зняв картину.

Ініціатори нібито намагалися пожартувати з представників Республіканської партії штату, а також привернути увагу громадськості до зв'язку американського лідера з Росією.

Нещодавно розвідслужби США дійшли висновку, що російські чиновники були задоволені самітом президентів РФ і США Володимира Путіна та Дональда Трампа в Гельсінкі. За їхніми словами, "висновки, засновані на широкому спектрі розвідданих, вказують на те, що Кремль визнав результати саміту 16 липня більш вдалими, ніж очікувалося". 

ВідеоTime присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Залиште свій коментар

Вибір редакції