Пошуки індонезійського Boeing 737: в морі виявили місце падіння і зафіксували "сигнали"

Пошуково-рятувальні бригади спіймали сигнали, які, найімовірніше, надходили з бортового самописця літака.

Влада Індонезії заявила, що знайшла місце падіння літака Boeing 737-500 авіакомпанії Sriwijaya Air, який виконував рейс SJ182 з Джакарти в Понтіанак. 

Про це пише BBC з посиланням на ВМС Індонезії.

У неділю, 10 січня, пошуково-рятувальні бригади спіймали сигнали, які, найімовірніше, надходили з бортового самописця літака.

"Ми виявили сигнали у двох точках, це може бути чорна скринька", - сказав керівник пошуково-рятувального агентства Індонезії Багус Пурухіто.

Наразі понад 10 кораблів розгорнуто на місці з водолазами ВМС. Слідчі також аналізують предмети, які, на їхню думку, є уламками літака, включаючи колесо та те, що може бути частиною фюзеляжу літака.

Представник поліції Джакарти Юсрі Юнус повідомив, що від пошуково-рятувального агентства надійшли дві сумки.

"Перша сумка містила речі пасажирів, друга - містила частини тіла", - сказав він журналістам, додавши: "Ми все ще ідентифікуємо ці знахідки". Пошуково-рятувальні роботи були призупинені на ніч, але відновлені рано в неділю. Також для пошукової операції були розгорнуті чотири літаки.

Зазначимо, літак впав у в Яванське море в районі між островами Ланканг і Лакі, що входять в архіпелаг Серібу. Повідомляється, що уламки лайнера, фрагменти тіл і одягу загиблих пасажирів. знайдені на глибині 23 метрів.

Нагадаємо, диспетчери втратили зв'язок з пасажирським літаком Boeing 737-500 індонезійської авіакомпанії Sriwijaya Air, що виконував рейс SJ182 з індонезійської столиці Джакарти в Понтіанак.

Літак менш ніж за хвилину піднявся на висоту 3 км, але потім почав втрачати висоту і через 4 хвилини після зльоту втратив зв'язок з диспетчерами. Звичайний політ повинен був зайняти 90 хвилин. 

Екіпаж літака не подавав сигнал біди. Про трагедію стало відомо, коли лайнер зник з радарів. 

Наступна публікація