Пошукова операція біля мосту у Генуї завершилася. Кількість загиблих зросла

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дев'ятеро постраждалих перебувають у лікарні.

Італійські рятувальні служби завершили пошукову операцію біля мосту Моранді у Генуї, частина якого впала у вівторок, 14 серпня.

Про це повідомляє Reuters.

За офіційними даними місцевих органів влади, кількість загиблих внаслідок катастрофи складає 43 особи. Останні три тіла витягнули з автомобіля, заваленого купою зруйнованих елементів мосту. 

Дев'ятеро постраждалих, за даними агентства, перебувають у лікарні. Четверо з них наразі у критичному стані. 

Фотогалерея Італійська трагедія. Завали моста в Генуї досі розбирають, кількість жертв перевалила за 30 (12 фото)

Працівники пожежних служб, однак, продовжують роботи на місці завалів, аби впевнитися на сто відсотків, що під бетоном не залишилося жодної людини. Вони також докладають зусиль для забезпечення безпеки для місцевих мешканців, а також допомагають у розслідуванні.

ВідеоПадіння мосту у Генуї: в Італії попрощалися з першими жертвами трагедії

Національна жалоба в Італії. У Генуї сьогодні прощалися з першими жертвами трагедії. Кількість загиблих, тим часом, зросла до 42 осіб. Сьогодні з-під уламків рятувальники дістали цілу родину. Ці люди були поміж безвісти зниклих. 

Падіння мосту у Генуї: в Італії попрощалися з першими жертвами трагедії

Нагадаємо, 14 серпня близько 11:30 за місцевим часом стався обвал мосту Понте-Моранді (або віадуку Польчевера) в той час, коли ним рухались автомобілі. Обвалилась центральна частина споруди, яка перебувала на висоті 200 метрів над землею. В результаті обвалу під уламками опинились безліч автомобілів, загальна кількість жертв наразі становить 43 особи. До ліквідації трагедії італійці залучили багато техніки, 200 рятувальників, і десятки собак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції