Посилена безпека та виступ Галлахера: "Манчестер Арена" вперше відкривається після теракту

Весь прибуток з концерту піде на встановлення пам'ятника жертвам нападу "Ісламської держави".

Під час сьогоднішнього концерту-відкриття "Манчестер Арени" будуть впроваджені посилені заходи безпеки. 9 вересеня у цьому місці вперше відбудеться захід після терористичної атаки 22 травня, яка забрала життя 22 людей.

Про це повідомляє BBC.

Гедлайнером шоу "Ми - Манчестер" буде відомий британський співак Ноель Галлахер. Пісня його групи Oasis - Don't look back in anger стала гімном єдності містян після теракту.

Генеральний менеджер арени Джеймс Аллен зауважив, що ця подія буде "емоційною для всіх".

За його словами, посилення безпеки було головною метою в плануванні концерту.

"Те, на що ми сподіваємося, - це дати людям впевненість у поверненні на арену, - сказав він. - Не тільки [сьогодні ввечері], але й надалі, щоб вони зрозуміли, що перебуватимуть в безпечному середовищі".

Глава графства Великий Манчестер Енді Бернхем заявив, що відкритя арени є важливою подією, на якій люди згадають усіх постраждалих від вибуху.

"Це найсильніша заява з можливих, яку ми можемо зробити тим, хто поширює ненависть", - наголосив Бернхем.

"Вони не змінять нас, ми будемо продовжувати стояти разом, вони ніколи не змінять Манчестер", - додав глава графства.

Весь прибуток від концерту буде спрямована на створення меморіалу жертвам, який буде побудований новим Меморіальним фондом Манчестера.

Нагадаємо, 22 травня на стадіоні "Манчестер-Арена" одразу після завершення концерту співачки Аріани Гранде пролунав вибух. На події було багато дітей, загинуло 22 людини. Відповідальність за теракт взяла на себе "Ісламська держава".

Залиште свій коментар