Посли ЄС підтвердили рішення подовжити персональні санкції проти РФ та сепаратистів в Криму й на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкційний список складатиметься із 154 осіб та 44 компаній.

Посли країн-членів ЄС ухвалили рішення подовжити персональні санкції проти російських чиновників та сепаратистів в Криму та на Донбасі.

Про це у своєму Twittter написав президент України Петро Порошенко.

"Вітаю новину з Брюсселя про логічне рішення послів ЄС продовжити на півроку індивідуальні санкції проти Росії щодо більше 150 осіб та близько 50 компаній за агресію проти України. Єдиним непохитним трансатлантичним фронтом ідемо вперед!" - заявив він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що з цього списку буде виключено ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, якого ліквідували напередодні. Таким чином, у нього ввійдуть 154 особи та 44 компанії.

Персональні санкції ЄС були вперше введені 17 березня 2014 року та постійно оновлювались й щораз подовжувались. Наразі вони є чинними до 15 вересня 2018 року. Востаннє санкції оновились 31 липня шістьома компаніями, які будували Кримський міст між анексованим Кримом та російським півостровом Тамань.

ВідеоУ Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції